خدانگهدارسلام دوستان!گل تقديم شماخوبين؟مطمئنم که از عنوان متوجه شديد که چي ميخوام بگم !چشمكمن ميخوام اخلاقم چيزهايي که دوست دارم و.بهتون بگم.

دوست داشتنعلايق:نگاه کردن کارتون ليدي باگ-با گوشي کارکردن-داستان نوشتن-شعر نوشتن-با تلفن صحبت کردن-کاردستي درست کردن -اسلايم -آشپزي -عاشق ترشي جات و شيريني جات هستم-عاشق دوستانم -عاشق رنگ قرمز صورتي(کلا رنگ هاي شاد)طرفدار تيم پرسپوليس غليظ -آهنگ هاي بهنام باني رو خيلي دوست دارم-کتاب خون هستم زياد-ورزش  واليبال -دوچرخه سواري-تنيس دوست دارم- دخترخالم-خانواده ام(ببخشيدا ولي دوستان رو به خانواده ترجيح ميدم)پوزخند

گل تقديم شماغذا هايي که دوست دارم:ماکاروني-پيتزا-همبرگر-سالاد-شکلات-آدامس-بستني -کيک-شيريني-نوشابه زياد دوست ندارم ولي دلستر مؤدباگه ولم کنن تا تهش رو ميخورم به هيچ کسم نميدم (بستني هم همينطور)و همه ي غذا هاي ايراني به جز دم پختک و اشکنه.

اخلاقم:اعتراف ميکنم لوس و ننرمپوزخند-محبت کردن رو دوست دارم و ميکنم-وقتي کسي بهم بي ادبي کنه يا خدايي نکرده توهين کنه تهمت بزنه از کوره در ميرم و ظور جلوي خشم خودمو ميگيرم.دلم شكستاگه بخوام به کسي بگم دوستش دارم رو راست بهش ميگم-زود بهم بر ميخوره-خجالتي هم هستم.

پوزخندخلاصه اين است علايق مهسا باباييپوزخند

مؤدبتا ديداري ديگر بدرودمؤدب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

پلی آلومینیوم کلراید Melissa Kimani گنده لات ساختار لگو learn how2 change ur world with ur skill فصل بهاران حِلٌّ کافه تدریس همه چیز در مورد انواع بیمه